Ultimele știri

blog-grid

CSM Bacău a cucerit 2 medalii de aur și 5 medalii de bronz, la Campionatele Naționale de Juniori ...

blog-grid

Debut cu stângul

După zile de nesiguranță în ceea ce privește disputarea acestui al treilea turneu de campionat,...

blog-grid

Pentru Ionela Nanu și Mădălina Bucur a fost cel mai greu (la propriu), la Campionatele Naționale...

blog-grid

Legitimat la Clubul Sportiv din Iași, Csm Bacău a reușit să-l transfere și să-i semneze un nou...

Următorul eveniment - Handbal | Liga Zimbrilor

No Matches Found

Clasament | Liga Zimbrilor

# Echipa M V E P Pts
1CS Dinamo București20171252
2AHC Potaissa Turda21162350
3CS Minaur Baia Mare22131840
4AHC Dobrogea Sud22123739
5CSM București22123739
6CSA Steaua București22122838
7AHC Dunărea Călărași22121937
8SCM Politehnica Timișoara22103933
9CSM Focșani 2007221011131
10CSM Bacău21711322

Următorul eveniment - Fotbal | Liga a 4-a

No Matches Found

Clasament | Liga a III-a