Ultimele știri

blog-grid

A fost, probabil, cel mai bun meci al nostru în actuala ediție de campionat. CSMeii au funcționat...

blog-grid

Fetele noastre au câștigat fără drept de apel această partidă și și-au păstrat locul 1 și ...

blog-grid

….nu-s panseluțele nici trandafirii. Cele mai frumoase flori reprezintă CSM Bacău la Campio...

blog-grid

CSM Bacău a spart valul de nouă înfrângeri cu o victorie frumoasă la Făgăraș, unde condus de...

Următorul eveniment - Handbal | Liga Zimbrilor

No Matches Found

Clasament | Liga Zimbrilor

# Echipa M V E P Pts
1CS Dinamo București20171252
2AHC Potaissa Turda21162350
3CS Minaur Baia Mare22131840
4AHC Dobrogea Sud22123739
5CSM București22123739
6CSA Steaua București22122838
7AHC Dunărea Călărași22121937
8SCM Politehnica Timișoara22103933
9CSM Focșani 2007221011131
10CSM Bacău21711322

Următorul eveniment - Fotbal | Liga a 4-a

No Matches Found

Clasament | Liga a III-a