Ultimele știri

blog-grid

Sâmbătă, 6 Aprilie 2019 începând cu ora 17:00 s-a disputat partida dintre CSM BACĂU și FC DIN...

blog-grid

Sâmbătă 23 martie la ora 11:00 a avut loc disputa dintre CSM Bacău și AS Filipești. Meciul s-a...

blog-grid

Judo: Finala Campionatului Național – U23, Drobeta Turnu-Severin   Finala Campionatului Naţ...

blog-grid

Desfășurată la București, „Cupa Primăverii” a reunit cei mai buni sportivi de la ca...

Următorul eveniment - Handbal | Liga Zimbrilor

No Matches Found

Clasament | Liga Zimbrilor

# Echipa M V E P Pts
1AHC Dobrogea Sud25201461
2CSM București25183457
3CS Dinamo București25173554
4AHC Potaissa Turda25164552
5AHC Dunărea Călărași26163751
6CSA Steaua București25153748
7SCM Polithenica Timișoara25145647
8CSM Focșani 2007261221238
9CS Minaur Baia Mare25931330
10CSM Făgăraș26721723
11CSU din Suceava26721723
12CS HC Buzău 201226611919
13CSM Bacău26502115

Următorul eveniment - Fotbal | Liga a 4-a

No Matches Found

Clasament | Liga a 4-a

# Echipa M V E I P
1CSM Bacău15140142
2AS Voința Gârleni1594231
3F.C. Dinamo Bacău1483327
4AS Filipești1582526
5ACS Atletico Junior Bacău1481525
6ACS Viitorul Nicolae Bălcescu1481525
7AS Negri1572623