Ultimele știri

blog-grid

Premieri personal angajat – CSM Bacău

blog-grid

Încheiat cu ocazia probei scrise la examenul din data de 18.12.2019, ora 10.00, pentru ocuparea pos...

blog-grid

Bugetul de Venituri și Cheltuieli pe anul 2019

blog-grid

Încheiat cu ocazia desfășurarii activității de selecție a dosarelor candidaților înscriși l...

Următorul eveniment - Handbal | Liga Zimbrilor

No Matches Found

Clasament | Liga Zimbrilor

# Echipa M V E P Pts
1CS Dinamo București11100130
2AHC Potaissa Turda1181225
3CS Minaur Baia Mare1281325
4CSA Steaua București1271422
5AHC Dobrogea Sud1261519
6CSM Focșani 20071261519
7CSM București1152417
8SCM Politehnica Timișoara1252517
9AHC Dunărea Călărași1251616
10CSM Bacău1151516

Următorul eveniment - Fotbal | Liga a 4-a

No Matches Found

Clasament | Liga a III-a