Ultimele știri

blog-grid

CSM Bacău se antrenează acum ca parte a pregătirilor din sezonul trecut, întrerupte în martie, ...

blog-grid

Ne reunim fortele

Băieții noștri s-au reunit sub conducerea antrenorilor Adi Petrea și Alexandru Acsinte, pentru a...

blog-grid

A fost, probabil, cel mai bun meci al nostru în actuala ediție de campionat. CSMeii au funcționat...

blog-grid

Fetele noastre au câștigat fără drept de apel această partidă și și-au păstrat locul 1 și ...

Următorul eveniment - Handbal | Liga Zimbrilor

No Matches Found

Clasament | Liga Zimbrilor

# Echipa M V E P Pts
1CS Dinamo București20171252
2AHC Potaissa Turda21162350
3CS Minaur Baia Mare22131840
4AHC Dobrogea Sud22123739
5CSM București22123739
6CSA Steaua București22122838
7AHC Dunărea Călărași22121937
8SCM Politehnica Timișoara22103933
9CSM Focșani 2007221011131
10CSM Bacău21711322

Următorul eveniment - Fotbal | Liga a 4-a

No Matches Found

Clasament | Liga a III-a