Ultimele știri

blog-grid

Desfășurat la Deva, Campionatul Național Indoor a reunit sportivii de la categoriile de vârstă ...

blog-grid

Antrenați de Cristina Alexe, sportivii Martin Benchea și Simona Sladaru au înregistrat rezultate ...

blog-grid

Sportivul Cozma Cătălin a reprezentat România în Rostock, Germania, unde a cucerit medalia de br...

blog-grid

În perioada 5-7 februarie 2019, CSM Bacău participă cu reprezentativa echipei de fotbal u19 la tu...

Următorul eveniment - Handbal | Liga Zimbrilor

Clasament | Liga Zimbrilor

# Echipa M V E P Pts
1AHC Dobrogea Sud18140442
2CSM București17131340
3CS Dinamo București19123439
4AHC Potaissa Turda18123339
5AHC Dunărea Călărași18113436
6SCM Polithenica Timișoara18104434
7CSA Steaua București18102632
8CSM Focșani 200717101631
9CS Minaur Baia Mare1863921
10CSM Făgăraș18521117
11CS HC Buzău 201218401412
12CSM Bacău19401512

Următorul eveniment - Fotbal | Liga a 4-a

No Matches Found

Clasament | Liga a 4-a

# Echipa M V E I P
1CSM Bacău1090127
2ACS Atletico Junior Bacău1081125
3AS Voința Gârleni1173124
4F.C. Dinamo Bacău1062220
5AS Filipești1152417
6ACS Viitorul Nicolae Bălcescu1051416
7AS Zorile Fărăoani1143415