Ultimele știri

blog-grid

Putem afirma, fără să greșim, că ne-am bătut din nou singuri. Am avut nu mai puțin de 10 rat...

blog-grid

CSM Bacău – LPS Iași 30-15 (18-9), CN Junioare 2 et. XVIII / CSmeoaicele au încheiat sezonul re...

blog-grid

A fost un meci cu garda jos, mai ales în prima repriză. Din păcate, apărarea noastră a fost pue...

blog-grid

Sorții au hotărât să întâlnim campioana Dinamo în prima fază a Turneului Final al Cupei Rom...

Următorul eveniment - Handbal | Liga Zimbrilor

Clasament | Liga Zimbrilor

# Echipa M V E P Pts
1CS Dinamo București18151246
2AHC Potaissa Turda16112335
3CSA Steaua București18112535
4CS Minaur Baia Mare18111634
5AHC Dobrogea Sud18103533
6CSM București17102532
7SCM Politehnica Timișoara1883727
8AHC Dunărea Călărași1781825
9CSM Focșani 20071771922
10CSM Vaslui18701121
11CSM Făgăraș18611119
12CSM Bacău18511216

Următorul eveniment - Fotbal | Liga a 4-a

Clasament | Liga a III-a