Ultimele știri

blog-grid

În perioada 12-16 decembrie, sportivii CSM Bacău au participat la Campionatul Național de Poliatl...

blog-grid

Cupa Bucovina s-a desfăşurat în mun. G.Humorului T.I. de judo pentru copii de la categoriile de v...

blog-grid

Antrenați de Sabin Jitaru, sportivii CSM Bacău au cucerit 8 medalii de aur, o medalie de argint ș...

blog-grid

Ultima competiție a secției de haltere din acest an, s-a desfășurat la Bascov, în cadrul Campio...

Următorul eveniment - Handbal | Liga Zimbrilor

Clasament | Liga Zimbrilor

# Echipa M V E P Pts
1CSM București13111134
2AHC Dobrogea Sud14100430
3AHC Dunărea Călărași1493230
4AHC Potaissa Turda1483327
5CSA Steaua București1482427
6SCM Polithenica Timișoara1474325
7CS Dinamo București1373324
8CSM Focșani 20071471622
9CS Minaur Baia Mare1463521
10CSM Bacău14401012

Următorul eveniment - Fotbal | Liga a 4-a

No Matches Found

Clasament | Liga a 4-a

# Echipa M V E I P
1CSM Bacău1090127
2ACS Atletico Junior Bacău1081125
3AS Voința Gârleni1173124
4F.C. Dinamo Bacău1062220
5AS Filipești1152417
6ACS Viitorul Nicolae Bălcescu1051416
7AS Zorile Fărăoani1143415